Pałac książęcy w Oldenburgu

Großherzogtum Oldenburg
Awatar użytkownika
Jan Leopold
Posty: 6
Rejestracja: 07 kwie 2024, 23:35
wyksztalcenie: mgr net.

Pałac książęcy w Oldenburgu

Post autor: Jan Leopold »

Obrazek


W niniejszym wątku będziemy zamieszczać oficjalne informacje i komunikaty rządu wielkoksiążęcego w Oldenburgu.

Niniejszym podaję do wiadomości:

1) zostałem powiadomiony, że zgodnie z prawem zwyczajowym Cesarstwa, moja władza nad Wielkim Księstwem winna być zatwierdzona na najbliższej sesji parlamentu ogólnokrajowego. W związku z tym deklaruję, że gdy tylko będzie taka możliwość, wystąpię o takowe potwierdzenie. Do wiadomości @August von Hohenzollern

2) zostałem powiadomiony, że w dniu dzisiejszym została sfinalizowana umowa zakupu całego terytorium Wielkiego Księstwa pomiędzy Cesarstwem a spółką Grupa Kapitałowa Telexia, działającą w Sarmacji pod nrem S00228. W ramach transakcji uzgodniowa kwota 20 000 lt (dwadzieścia tysięcy libertów) została przelana w systemie bankowym Sarmacji na instytucję Niemiecki Bank Inwestycyjny. Ponadto, GK Telexia zobowiązała się do utworzenia w Cesarstwie osobnej spółki w strukturach grupy, która będzie zarządzała tutejszym jej majątkiem.
Oświadczam w związku z tym, że nie wnoszę żadnych zastrzeżeń wobec w/w umowy i akceptuję ją w pełnym zakresie. Mam nadzieję, że dzięki temu Oldenburg rozwinie się i podniesie ze stanu marazmu, a moim poddanym zapewni to szczęście i dobrobyt.
Awatar użytkownika
Vilarte
Posty: 30
Rejestracja: 23 paź 2022, 23:55
Lokalizacja: Angemont
Discord: Santi Vilarte#7703
Kontakt:

Re: Pałac książęcy w Oldenburgu

Post autor: Vilarte »

Ze swojej strony, jako prezes Telexii, chciałbym wyrazić radość z faktu dokończenia tego projektu i powiadomić, że utworzyliśmy w naszych strukturach spółkę Telexia Deutschland AG. Wkrótce dopełnimy wszelkich ewentualnych formalności zw. z jej rejestracją.
Cieszymy się, że Oldenburg staje się częścią naszego projektu i naszych inicjatyw, i już teraz zapraszamy mieszkańców i władze Cesarstwa do wzięcia w nich udziału. Zwróciliśmy naszą uwagę na Cesarstwo m.in. pod wpływem trwającego tutaj v-mundialu, który jest dobitnym przykładem aktywnej i kreatywnej polityki władz cesarskich na arenie międzynarodowej. Stąd też postanowiliśmy rozpocząć tu kolejny rozdział naszego biznesu.

Na dobry początek współpracy zapraszam do degustacji likieru aroniowego Lirotia - jednego z produktów Hasselandu, skąd pochodzimy :)

Obrazek
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Poseł
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes Grupy Telexia i Inżynierii Sarmackiej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Księstwo Oldenburga”