Komitet organizacji V-Mundialu Niemcy 1924

Najbardziej popularne miejsce do rozmów i dyskusji.
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2307
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Komitet organizacji V-Mundialu Niemcy 1924

Post autor: August von Hohenzollern »

W tej chwili Panowie maja sesje, więc proszę o chwilę do ogsrniecia
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2600
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Komitet organizacji V-Mundialu Niemcy 1924

Post autor: Friedrich von Baden »

Ja jestem raczej generalnie na tak. Jednak dobrze byłoby jakbym miał wsparcie od Cesarza, oraz króla Saksonii i innych.
Poza tym jeśli by to nie było uchybienie, to czy mógłbym prosić, aby Pan Administrator Ligi ocenił nasze dotychczasowe przygotowania?
Co do sprawy przerwy to z pewnością by się przydała taka przerwa 1-2 tyg.
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2307
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Komitet organizacji V-Mundialu Niemcy 1924

Post autor: August von Hohenzollern »

WaszaKsiazwca Mość ma moje poparcie. Proszę tylko powiedzieć co mamy robic
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Posty: 353
Rejestracja: 28 paź 2022, 10:23
Lokalizacja: Edelweiss
Discord: Heinz-Werner Grüner#
Kontakt:

Re: Komitet organizacji V-Mundialu Niemcy 1924

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Friedrich von Baden pisze: 03 lut 2024, 12:07 Ja jestem raczej generalnie na tak. Jednak dobrze byłoby jakbym miał wsparcie od Cesarza, oraz króla Saksonii i innych.
Poza tym jeśli by to nie było uchybienie, to czy mógłbym prosić, aby Pan Administrator Ligi ocenił nasze dotychczasowe przygotowania?
Co do sprawy przerwy to z pewnością by się przydała taka przerwa 1-2 tyg.
Odpisałem już w Lumerii to przekleję:
"Tutaj nie ma co wybrzydzać. Mieliście dobrą prezentację, zapał był, to nie ma co szukać dziury w całym. Wystarczy, że będziecie mieli stadiony, bo to chyba minimum, no i prowadzenie całej otoczki. Nie mogę wymagać chyba nic ponadto w obecnej sytuacji. Graficznie pomóc bedzie ciężko, ale relacje i tak pewnie będę wstawiał czy to w Edelweiss czy ogólnikowo. Sam nie zdecydowałem się na organizowanie w Edelweiss bo dla mnie ten okres byłby przytłaczajacy. Marzec będzie dla mnie i tak cięzki."

Co do przerwy - min. 2 tygodnie to standard. Mogę to wydłużyć do maksymalnie 4 tygodni, ale nie wpłynie to dobrze na obraz mundialu w CN. ;) Nie mniej jeśli nawet zajdzie taka potrzeba to nie ma czym się martwić. Nie takie rzeczy bywały w MUP. :)
H.W.Grüner
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2600
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Komitet organizacji V-Mundialu Niemcy 1924

Post autor: Friedrich von Baden »

Heinz-Werner Grüner pisze: 03 lut 2024, 22:23
Friedrich von Baden pisze: 03 lut 2024, 12:07 Ja jestem raczej generalnie na tak. Jednak dobrze byłoby jakbym miał wsparcie od Cesarza, oraz króla Saksonii i innych.
Poza tym jeśli by to nie było uchybienie, to czy mógłbym prosić, aby Pan Administrator Ligi ocenił nasze dotychczasowe przygotowania?
Co do sprawy przerwy to z pewnością by się przydała taka przerwa 1-2 tyg.
Odpisałem już w Lumerii to przekleję:
"Tutaj nie ma co wybrzydzać. Mieliście dobrą prezentację, zapał był, to nie ma co szukać dziury w całym. Wystarczy, że będziecie mieli stadiony, bo to chyba minimum, no i prowadzenie całej otoczki. Nie mogę wymagać chyba nic ponadto w obecnej sytuacji. Graficznie pomóc bedzie ciężko, ale relacje i tak pewnie będę wstawiał czy to w Edelweiss czy ogólnikowo. Sam nie zdecydowałem się na organizowanie w Edelweiss bo dla mnie ten okres byłby przytłaczajacy. Marzec będzie dla mnie i tak cięzki."

Co do przerwy - min. 2 tygodnie to standard. Mogę to wydłużyć do maksymalnie 4 tygodni, ale nie wpłynie to dobrze na obraz mundialu w CN. ;) Nie mniej jeśli nawet zajdzie taka potrzeba to nie ma czym się martwić. Nie takie rzeczy bywały w MUP. :)
Spokojnie, Do zakończenia sezonu (plus 2 tygodnie) to daje nam czas około 2 miesięcy. To sporo czasu. Najpewniej wylecę ze studiów, także będę mieć sporo czasu wolnego, wiec powinniśmy dać radę.
Będę potrzebował pomocy Cesarza i Selekcjonera, ale to też głównie już podczas mundialu, no bo przygotowania to mamy praktycznie jako tako ogarnięte. Wtedy podczas Mundialu, dobrze byłoby jakby Panowie @August von Hohenzollern i @Karl von Wettin pomogli mi szykować te notatki po meczach co się ocenia mecze. Ale pewnie Cesarz niezbyt by wiedział jak, więc na placu boju z osób aktywnych, znających temat, zostaję ja i król Saksonii. Cesarz mógłby zadbać o narrację i otoczkę odpisywanie osobom, coś się wymyśli.

Zastanawiam się czy Herr @Kajetan Sikorski nie zechciałby wejść z nami w współpracę. Gazeta Res Legendae mogłaby wydać numer w formie "kickera" "bravo sport" takiego mundialowego. :D ;)

Przydałaby się jeszcze osoba która potrafiłaby zrobić takie graficzne przedstawienie wyników danej grupy. Ja średnio coś takiego bym umiał zrobić, dlatego jeśli nikt by nie pomógł to taka rzecz mogłaby wyglądać słabo.

Nie mniej spróbujmy. :D
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Kajetan Sikorski
Posty: 58
Rejestracja: 13 gru 2023, 11:49

Re: Komitet organizacji V-Mundialu Niemcy 1924

Post autor: Kajetan Sikorski »

Friedrich von Baden pisze: 04 lut 2024, 12:55 Zastanawiam się czy Herr @Kajetan Sikorski nie zechciałby wejść z nami w współpracę. Gazeta Res Legendae mogłaby wydać numer w formie "kickera" "bravo sport" takiego mundialowego.
Da się to zrobić. Nie wiem jeszcze, czy pod szyldem Res Legendae, czy może pod czymś nowym, z racji że teraz działam głównie w Edelweiss.
/-/ Kajetan Merkury Sikorski
mieszkaniec Rzeczpospolitej Obojga Narodów

Obrazek
II numer, gazeta Res Legendae za 50 złp
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2600
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Komitet organizacji V-Mundialu Niemcy 1924

Post autor: Friedrich von Baden »

Kajetan Sikorski pisze: 04 lut 2024, 13:57
Friedrich von Baden pisze: 04 lut 2024, 12:55 Zastanawiam się czy Herr @Kajetan Sikorski nie zechciałby wejść z nami w współpracę. Gazeta Res Legendae mogłaby wydać numer w formie "kickera" "bravo sport" takiego mundialowego.
Da się to zrobić. Nie wiem jeszcze, czy pod szyldem Res Legendae, czy może pod czymś nowym, z racji że teraz działam głównie w Edelweiss.
Okej. To brzmi obiecująco i budująco. :D
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Posty: 353
Rejestracja: 28 paź 2022, 10:23
Lokalizacja: Edelweiss
Discord: Heinz-Werner Grüner#
Kontakt:

Re: Komitet organizacji V-Mundialu Niemcy 1924

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Będziemy trzymać rękę a pulsie. Myślę, że do piątku wyjaśnimy już na 100% kto będzie organizatorem. W zasadzie to już pewne, że CN, ale chciałbym dać nutkę szans także Lumerii. Nie mniej albo, albo.
H.W.Grüner
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2600
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Komitet organizacji V-Mundialu Niemcy 1924

Post autor: Friedrich von Baden »

Wobec rezygnacji Lumerii, przejmujemy organizację najbliższego mundialu.
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Posty: 353
Rejestracja: 28 paź 2022, 10:23
Lokalizacja: Edelweiss
Discord: Heinz-Werner Grüner#
Kontakt:

Re: Komitet organizacji V-Mundialu Niemcy 1924

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Friedrich von Baden pisze: 05 lut 2024, 0:44 Wobec rezygnacji Lumerii, przejmujemy organizację najbliższego mundialu.
Tak, to już pewne, ale oficjalnie chciałbym, według wcześniejszych rozmów z nimi dokonać tego w piątek. Jakbym z rana nie dał znać u Was na forum, u nich i w X11 to proszę o przypomnienie, mogę zapomnieć. :)
H.W.Grüner
Zablokowany

Wróć do „Karczma pod Czarnym Orłem”