Powitania

Tu możesz się przedstawić.
Awatar użytkownika
Michael Boym
Posty: 127
Rejestracja: 28 maja 2023, 21:02
Lokalizacja: Berlin
Discord: michaelboym
wyksztalcenie: matura

Odznaczenia Bawarskie

Re: Powitania

Post autor: Michael Boym »

Karl von Wettin pisze: 31 lip 2023, 22:11 Herzlich Willkommen Herr Boym. Cieszę się że Pan przybył. Widzę że na dużą ilość pytań padły już odpowiedzi ale gdyby jeszcze coś było niejasne to proszę pytać.
Na marginesie dodam że podobnie trafiłem do mikronacji
Dziękuję za powitanie. Miło mi.
Awatar użytkownika
Zygmunt Szuman
Leutnant
Leutnant
Posty: 164
Rejestracja: 06 lip 2023, 14:10
Lokalizacja: Poznań
wyksztalcenie: średnie

Odznaczenia Bawarskie

Re: Powitania

Post autor: Zygmunt Szuman »

Jeszcze ja się z Panem nie przywitałem. Miło mi poznać.
/-/ Zygmunt Szuman
Obrazek
Awatar użytkownika
Sebastian Schulz
Posty: 94
Rejestracja: 02 sie 2023, 1:08

Re: Powitania

Post autor: Sebastian Schulz »

Herzlich Wilkommen Herr Boym 😚

Całkowicie rozumiem rozterki Szanownego Pana, bo również jestem tu nowym przybyszem 😁

Czy postanowił już pan, czym pan się zajmie? 😜

Osobiście, wpadłem na pewien pomysł i może to być początkiem mojej wielkiej kariery 💪
Awatar użytkownika
Michael Boym
Posty: 127
Rejestracja: 28 maja 2023, 21:02
Lokalizacja: Berlin
Discord: michaelboym
wyksztalcenie: matura

Odznaczenia Bawarskie

Re: Powitania

Post autor: Michael Boym »

Sebastian Schulz pisze: 03 sie 2023, 21:19 Herzlich Wilkommen Herr Boym 😚

Całkowicie rozumiem rozterki Szanownego Pana, bo również jestem tu nowym przybyszem 😁

Czy postanowił już pan, czym pan się zajmie? 😜

Osobiście, wpadłem na pewien pomysł i może to być początkiem mojej wielkiej kariery 💪
Chyba zajmę się jakąś narracją wokół biznesu. Skoro Skarb Królestwa Prus wypłaca zapomogi dla nowych obywateli, przedsiębiorców to i ja chętnie skorzystam. :)
Awatar użytkownika
Sebastian Schulz
Posty: 94
Rejestracja: 02 sie 2023, 1:08

Re: Powitania

Post autor: Sebastian Schulz »

Witam, herr @Michael Boym 😚 Fajny biznes to podstawa, choć w moim przypadku, kopalnia diamentów w rejonie Posen to może być kłopotliwa sprawa (czy w ogóle jakakolwiek kopalnia na tym obszarze) 🤭

Co do wątków życia, interesów i służby wojskowej w koloniach Rzeszy to naprawdę polecam, choć wszyscy wiemy, że nie było kolorowo 😅 Afrykańscy Nama i Herrerowie, pogardliwie zwani przez Niemców Hotentotami są tego najlepszym przykładem...

Jądro ciemności to nie tylko Kongo Belgijskie...
Awatar użytkownika
Michael Boym
Posty: 127
Rejestracja: 28 maja 2023, 21:02
Lokalizacja: Berlin
Discord: michaelboym
wyksztalcenie: matura

Odznaczenia Bawarskie

Re: Powitania

Post autor: Michael Boym »

Sebastian Schulz pisze: 08 sie 2023, 17:42 Witam, herr @Michael Boym 😚 Fajny biznes to podstawa, choć w moim przypadku, kopalnia diamentów w rejonie Posen to może być kłopotliwa sprawa (czy w ogóle jakakolwiek kopalnia na tym obszarze) 🤭
Zawsze może Pan jedynie mieszkać w Posen, albo jakimś innym pruskim mieście, a swój biznes ulokować w afrykańskiej kolonii.
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2351
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Powitania

Post autor: August von Hohenzollern »

Tak to prawda, większą część przemysłowców zarządzała swoimi biznesami w koloniach z Cesarstwa. Czasami jechali tam na inspekcję i odpoczynek
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Karl von Wettin
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 900
Rejestracja: 27 wrz 2022, 19:54
Lokalizacja: Drezno

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Re: Powitania

Post autor: Karl von Wettin »

Jeśli kogoś to zainteresuje to w Togolandzie można wydzierżawić kopalnię żelaza lub fosforytów lub jakąś plantację. Ewentualnie jest też pole do działalności handlowej w tym otrzymania koncesji na handel kością słoniową.
Karl II,
v G.G. König von Sachsen
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz,
Awatar użytkownika
Sebastian Schulz
Posty: 94
Rejestracja: 02 sie 2023, 1:08

Re: Powitania

Post autor: Sebastian Schulz »

Guten Tag, herr Feldmarschal Karl von Wettin! ✌️ Jestem zainteresowany koncesją na handel kością słoniową i tymi kopalniami żelaza oraz fosforytów! 😎

btw Ja tam się rączek pobrudzić nie boję i chcę działać również w koloniach :) Najwyżej będę ciągle w podróży pomiędzy metropolią i Afryką :))

Moja postać będzie oparta na pewnym niemieckim dowódcy z kolonii mającym ręce czerwone od krwi...
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2633
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Powitania

Post autor: Friedrich von Baden »

Sebastian Schulz pisze: 12 sie 2023, 15:06 Guten Tag, herr Feldmarschal Karl von Wettin! ✌️ Jestem zainteresowany koncesją na handel kością słoniową i tymi kopalniami żelaza oraz fosforytów! 😎

btw Ja tam się rączek pobrudzić nie boję i chcę działać również w koloniach :) Najwyżej będę ciągle w podróży pomiędzy metropolią i Afryką :))

Moja postać będzie oparta na pewnym niemieckim dowódcy z kolonii mającym ręce czerwone od krwi...
Ja nie mogę doczekać się aby bliżej poznać pańską wykreowaną postać, oraz jej działania. Jestem ciekaw Waszej kariery i waszych przyszłych potencjalnych działań. Jak zawsze wspieram działania na rzecz aktywizacji państwa, oraz działania narracyjne. Chętnie się w przyszłości przyłączę, do Waszej narracji. Na ten moment muszę odnaleźć w sobie wewnętrzną siłę i chęć do działania oraz przypomnieć sobie jakie to ja miałem pomysły dotyczące mojej kolonii... :) ;)
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”