Mundial trwa...

Najbardziej popularne miejsce do rozmów i dyskusji.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Posty: 353
Rejestracja: 28 paź 2022, 10:23
Lokalizacja: Edelweiss
Discord: Heinz-Werner Grüner#
Kontakt:

Mundial trwa...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Trwa 55 sezon Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, lepiej oznaczany jako XXIV V-Mundial w Insulii i Winkulii r.b.
Daleka droga do poznania zwycięzcy, wchodzimy dopiero w decydującą fazę rozgrywek grupowych. Biorąc jednak całkowitą odpowiedzialność za mikronacyjną piłkę kopaną nie mogę poprzestać na laurach i trzeba wrócić do "roboty papierkowej".

Mundial się zakończy i zacznie się nowy sezon, ten długi. Emocje opadną, ale to przecież tylko okres przejściowy. Zagramy, to pewne, ale kto wie co przyniesie jutro? Czas się skupić, zebrać i wybrać...a najpierw się zgłosić.

Szanowni Państwo, ogłaszam wszem i wobec, że nastał czas zgłaszania kandydatur na kolejny turniej główny naszego piłkarskiego "trójsezonia" - XXV - jakże piękna liczba. Nie możemy przejść obok tego obojętnie.

Od dnia dzisiejszego, aż do 10 sierpnia tego roku, czekam na oferty państw członkowskich. Następnie zbiorę je wszystkie i w swoim zwyczaju, odkąd prowadzę zmagania jako administrator MUP w X11, zaprezentuje trenerom-delegatom. Oni skonsultują to z kim trzeba (albo i nie) i wybiorą najlepszą opcję w drodze głosowania.

Myślę, że wszystko jest na tyle jasne, że wystarczy tylko trzymać kciuki by kolejny mundial był taki jak poprzednie.

Jeszcze tylko podpowiem, że według moich szacunków turniej powinien ruszyć w okolicach pierwszej połowy marca 2024 roku.
H.W.Grüner
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2657
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Mundial trwa...

Post autor: Friedrich von Baden »

Ooo... Jeszcze sporo czasu do turnieju. To prawie za rok. Nie wiadomo jak będzie wtedy wyglądał mikroświat. Do tego czasu upadną chyba ze dwie mikronacje, poza tym patrząc na trendy to może każda opaść w rankingach itd. Więc ja to bym się wstrzymał z tak wczesnym zbieraniem kandydatur.

Jednak jeśli już teraz mielibyśmy zaczynać myśleć oraz powoli się decydować, to wydaje mi się, że skoro Cesarstwo szykowało się już na ten Mundial, ale nie dowiozło ostatecznie do końca przygotowań, to możemy się zgłosić jako pierwsi na kolejny turniej.
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2370
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Mundial trwa...

Post autor: August von Hohenzollern »

To dobry pomysł, tylko czy będziemy w stanie podołać temu zadaniu.
Jest jeszcze problem, że osobiście nie zgadzam się z niektórymi przepisami, zgłaszam to w tamtym roku i nic.
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Posty: 353
Rejestracja: 28 paź 2022, 10:23
Lokalizacja: Edelweiss
Discord: Heinz-Werner Grüner#
Kontakt:

Re: Mundial trwa...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Friedrich von Baden pisze: 06 lip 2023, 13:20 Ooo... Jeszcze sporo czasu do turnieju. To prawie za rok. Nie wiadomo jak będzie wtedy wyglądał mikroświat. Do tego czasu upadną chyba ze dwie mikronacje, poza tym patrząc na trendy to może każda opaść w rankingach itd. Więc ja to bym się wstrzymał z tak wczesnym zbieraniem kandydatur.

Jednak jeśli już teraz mielibyśmy zaczynać myśleć oraz powoli się decydować, to wydaje mi się, że skoro Cesarstwo szykowało się już na ten Mundial, ale nie dowiozło ostatecznie do końca przygotowań, to możemy się zgłosić jako pierwsi na kolejny turniej.
To już kolejny turniej, kiedy wybieramy organizatora z takim wyprzedzeniem. Nie wiem co tu ma zaskakiwać. Zachęcam do zgłaszania kandydatury i prezentacji swojej wizji turnieju.
August von Hohenzollern pisze: 06 lip 2023, 19:55 To dobry pomysł, tylko czy będziemy w stanie podołać temu zadaniu.
Jest jeszcze problem, że osobiście nie zgadzam się z niektórymi przepisami, zgłaszam to w tamtym roku i nic.
Z jakimi przepisami się WCM nie zgadza? Co do zgłaszania, to komu coś WCM zgłaszał? Pisał owszem, na forum Cesarstwa Niemieckiego o tym co go nurtuje. Ja powtarzałem, że tylko trener-delegat może wnieść uwagi i całe towarzystwo się do tego ustosunkuje.
Natomiast czy wyobraża sobie WCM taką sytuację, że przywódca kraju (dajmy na to prezydent Polski) rząda zmiany przepisów w strukturach FIFA (światowy związek zarządzający piłką nożną), a oni go słuchają? Czy to zadanie dla delegata tego kraju w ich strukturach?
H.W.Grüner
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2370
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Mundial trwa...

Post autor: August von Hohenzollern »

W tamtym roku zgłosiłem moje zastrzeżenia Panu i hyli sie nad miałem nadzieję, że Organizacją piłkarska pochyli się nad nimi.
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Posty: 353
Rejestracja: 28 paź 2022, 10:23
Lokalizacja: Edelweiss
Discord: Heinz-Werner Grüner#
Kontakt:

Re: Mundial trwa...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Chciałbym podpytać czy Niemcy będą składać oficjalną kandydaturę na gospodarza kolejnego v-mundialu? Czas do 10 sierpnia.
H.W.Grüner
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2657
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Mundial trwa...

Post autor: Friedrich von Baden »

Heinz-Werner Grüner pisze: 01 sie 2023, 10:12 Chciałbym podpytać czy Niemcy będą składać oficjalną kandydaturę na gospodarza kolejnego v-mundialu? Czas do 10 sierpnia.
Wasza Cesarska Mość @August von Hohenzollern ?
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Michael Boym
Posty: 127
Rejestracja: 28 maja 2023, 21:02
Lokalizacja: Berlin
Discord: michaelboym
wyksztalcenie: matura

Odznaczenia Bawarskie

Re: Mundial trwa...

Post autor: Michael Boym »

To tutaj są jakieś mundiale? Gracie turnieje w FIFIE ? Można się zapisać ?
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2657
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Mundial trwa...

Post autor: Friedrich von Baden »

Michael Boym pisze: 01 sie 2023, 13:58 To tutaj są jakieś mundiale? Gracie turnieje w FIFIE ? Można się zapisać ?
Cała wirtualna piłka nożna rozgrywana jest w grze Xpert11.
Aby grać należy mieć konto, oraz link z zaproszeniem, lub kod id ligi.
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2370
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Mundial trwa...

Post autor: August von Hohenzollern »

Panowie, czy będziemy startować w rywalizacji o prowadzenie następnego Mudialu
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karczma pod Czarnym Orłem”