Prośba o uznanie granic RLS

Siedziba Jego Cesarskiej Mości w Berlinie.
Awatar użytkownika
Robert Drenin
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2023, 18:30

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Robert Drenin »

A to w sumie tak z ciekawości zapytałbym, ile przeważnie trwa podjęcie decyzji uznania narodu na Vaarlandzie?

(i tak też na marginesie, jeżeli Towarzyszom brakowałyby jakieś dowody w danych wymaganiach, to proszę oczywiście pytać, a ja postaram się szybko dostarczyć).
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2589
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Friedrich von Baden »

Robert Drenin pisze: 28 cze 2023, 0:18 A to w sumie tak z ciekawości zapytałbym, ile przeważnie trwa podjęcie decyzji uznania narodu na Vaarlandzie?

(i tak też na marginesie, jeżeli Towarzyszom brakowałyby jakieś dowody w danych wymaganiach, to proszę oczywiście pytać, a ja postaram się szybko dostarczyć).
Przeważnie to raczej krótko. Ale nie wiemy. Jeszcze chyba nikt nie był przyjmowany. Przynajmniej w tej historii najnowszej. Tak to chyba nasze państwo jest najnowsze na tym kontynencie. Jednak no musiało istnieć z pół roku, ugruntować swą pozycję, pokazać się z dobrej strony. Dodatkowo na korzyść Cesarstwa Niemieckiego działało to, że byłem wtedy królem w Rzeczpospolitej, miałem wpływy i w miarę szybko, praktycznie efektem domina kontynent uznał to państwo. Obecnie, na tej ziemi, to nie ma żadnej mikronacji, która jest w miarę dobrze aktywna. RON trze po ziemi, podobnie jak Niemcy i Skarland. Inne twory praktycznie się nie liczą.
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Robert Drenin
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2023, 18:30

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Robert Drenin »

Friedrich von Baden pisze: 28 cze 2023, 10:37
Robert Drenin pisze: 28 cze 2023, 0:18 A to w sumie tak z ciekawości zapytałbym, ile przeważnie trwa podjęcie decyzji uznania narodu na Vaarlandzie?

(i tak też na marginesie, jeżeli Towarzyszom brakowałyby jakieś dowody w danych wymaganiach, to proszę oczywiście pytać, a ja postaram się szybko dostarczyć).
Przeważnie to raczej krótko. Ale nie wiemy. Jeszcze chyba nikt nie był przyjmowany. Przynajmniej w tej historii najnowszej. Tak to chyba nasze państwo jest najnowsze na tym kontynencie. Jednak no musiało istnieć z pół roku, ugruntować swą pozycję, pokazać się z dobrej strony. Dodatkowo na korzyść Cesarstwa Niemieckiego działało to, że byłem wtedy królem w Rzeczpospolitej, miałem wpływy i w miarę szybko, praktycznie efektem domina kontynent uznał to państwo. Obecnie, na tej ziemi, to nie ma żadnej mikronacji, która jest w miarę dobrze aktywna. RON trze po ziemi, podobnie jak Niemcy i Skarland. Inne twory praktycznie się nie liczą.
Fakt, choć teoretycznie według Konwencji, to decyzja powinna zapaść w przeciągu tygodnia, to w sumie stąd tak mogło wyniknąć, ale co tam. Natomiast RLS faktycznie, dopiero otworzyło się tak międzynarodowo bardziej, natomiast wcześniej to tak RLS funkcjonowało, ale tylko wewnętrznie i szkoda, że nie ugruntowała się polityka po wcześniejszym Przywódcy, ale to już tam. Jak to się mówi, lepiej później niż wcale.

A tutaj w razie czego dowody, gdyby tak na wszelki wypadek były potrzebne:

Obrazek

Zaproszenie na dc RLS: https://discord.gg/AnQgEDpH
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2301
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: August von Hohenzollern »

Ja na Pana miejscu działałbym. Sama zgoda nie poleprzy Panu aktywności w kraju.
Poza tym czym dłużej Pana Państwo będzie działać, tym mniejszy powód aby je odrzucić
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Robert Drenin
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2023, 18:30

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Robert Drenin »

August von Hohenzollern pisze: 28 cze 2023, 22:16 Ja na Pana miejscu działałbym. Sama zgoda nie poleprzy Panu aktywności w kraju.
Poza tym czym dłużej Pana Państwo będzie działać, tym mniejszy powód aby je odrzucić
Wiem i w sumie na bierząco staram się w jakiś sposób działać, tylko akurat działam jeszcze prywatnie na dc. Natomiast na chwilę obecną, to się powoli rozbudzamy, tylko jeszcze kilka kwestii trzeba dokończyć. Natomiast przykładowo, zaczęliśmy I Posiedzenie Rady Decyzji ostatnio.
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2301
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: August von Hohenzollern »

I proszę dalej działać i rozbudzać się. My też przez pół roku działaliśmy nez niczyjego uznania
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Robert Drenin
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2023, 18:30

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Robert Drenin »

August von Hohenzollern pisze: 29 cze 2023, 6:34 I proszę dalej działać i rozbudzać się. My też przez pół roku działaliśmy nez niczyjego uznania
Ok. A to też w sumie ciekawostkę mogę dać, może już Towarzysze zauważyli, ale poza Skarlandem, odpowiedź już padła od RON i tym razem jest to pozytywna decyzja. :)
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2301
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: August von Hohenzollern »

Gratulujemy, ale my nie jesteśmy towarzysze
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Robert Drenin
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2023, 18:30

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Robert Drenin »

August von Hohenzollern pisze: 29 cze 2023, 15:11 Gratulujemy, ale my nie jesteśmy towarzysze
Rozumiem, tylko tak mówię jako ciekawostkę, nie żebym był tutaj niecierpliwy. Ale to też co do zwrotu, to w sumie w większości mikroświata tak się zwracam. :/
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2301
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: August von Hohenzollern »

Bez urazy proszę wybaczy, ale towarzysz w mojej realnej rodzinie bardzo źle się kojarzy.
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pałac Cesarski”