5. Artykuły w Xpert11

Ogólnokontynentalne spotkanie trenerów prowadzących drużyny w lidze kontynentalnej Vaarland League, mające miejsce w mieście stołecznym Badenii.
Awatar użytkownika
Kajetan Sikorski
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2023, 11:49

5. Artykuły w Xpert11

Post autor: Kajetan Sikorski »

Tutaj sprawa jest prosta do przedstawienia. Czy akceptujemy notki prasowe w systemie Xpert11, nie zawierający żadnych wartościowych treści, a jedynie np. przypadkowe słowa, tylko po to, żeby zarobić?
Kajetan Merkury Sikorski


Res Legendae

znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2615
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: 5. Artykuły w Xpert11

Post autor: Friedrich von Baden »

Kajetan Sikorski pisze: 11 lut 2024, 19:48 Tutaj sprawa jest prosta do przedstawienia. Czy akceptujemy notki prasowe w systemie Xpert11, nie zawierający żadnych wartościowych treści, a jedynie np. przypadkowe słowa, tylko po to, żeby zarobić?
Jeśli nikomu nie przeszkadza to czemu nie. Mnie np. tonie przeszkadza. Znam tę grę od 2020 roku. Już się z tym wcześniej spotykałem.
Poza tym patrząc po reakcjach w grze X11, to jedynie chyba Ja, Cesarz Aleksy, Król Karol, oraz Wy szanowny Panie Kajetanie, czytacie i reagujecie na te artykuły prasowe. Reszta praktycznie ani nie pisze, ani nie komentuje, ani nie reaguje "like". WIęc chyba nikomu to nie przeszkadza. A czasem, no cóż, z braku weny, to może być jedyna możliwość aby łatwo zarobić 200 000 econ.
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Karol Józef Wittelsbach
Generalmajor
Generalmajor
Posty: 796
Rejestracja: 26 wrz 2022, 19:30
Lokalizacja: Monachium

Odznaczenia Bawarskie

Re: 5. Artykuły w Xpert11

Post autor: Karol Józef Wittelsbach »

Zgadzam się z Wielkim Księciem Badenii. :)
Karol Józef
z łaski Bożej król Bawarii,
hrabia palatyn Renu,
książę Bawarii, Frankonii i w Szwabii


Obrazek
Awatar użytkownika
Kajetan Sikorski
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2023, 11:49

Re: 5. Artykuły w Xpert11

Post autor: Kajetan Sikorski »

Powiem szczerze, że najpierw takie artykuły mnie oburzyły. Pomyslałem, że to nieuczciwe względem tych, którzy wkładają trochę więcej wysiłku w pisanie prawdziwych artykułów. Niemniej, teraz myslę, że moja reakcja była przesadzona. W gruncie rzeczy Xpert11 ma być dla nas jedynie narzędziem do mikronacyjnej zabawy. Chciałem po prostu poznać opinie innych na ten temat. Jeśli nikt więcej nie zabierze głosu, uznam, że takie artykuły są w porządku i zostanie po staremu. :)
Kajetan Merkury Sikorski


Res Legendae

znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksy I Komnen
Posty: 13
Rejestracja: 22 gru 2023, 22:35
Lokalizacja: Bizancjum
Kontakt:

Re: 5. Artykuły w Xpert11

Post autor: Aleksy I Komnen »

Nie mam za wiele do dodania. Jestem za tym aby była dowolność i wolność przy publikowaniu artykułów.
Aleksy I Komnen
Władca Cesarstwa Bizantyjskiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konferencja Trenerów Vaarland League”