Prośba o uznanie granic RLS

Siedziba Jego Cesarskiej Mości w Berlinie.
Awatar użytkownika
Robert Drenin
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2023, 18:30

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Robert Drenin »

August von Hohenzollern pisze: 29 cze 2023, 18:10 Bez urazy proszę wybaczy, ale towarzysz w mojej realnej rodzinie bardzo źle się kojarzy.
W porządku, w takim wypadku uszanuję wolę Waszej Ekscelencji.
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2309
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: August von Hohenzollern »

Bardzo dziękuję i przepraszam za trudności
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2600
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Friedrich von Baden »

Ekscelencjo, chyba się udało. Bo wszystkie 3 państwa wzięły i was poparły. Widziałem, że zarówno RON jak i Skarland uznali was. Gratuluję. :D
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Robert Drenin
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2023, 18:30

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Robert Drenin »

Friedrich von Baden pisze: 05 lip 2023, 8:50 Ekscelencjo, chyba się udało. Bo wszystkie 3 państwa wzięły i was poparły. Widziałem, że zarówno RON jak i Skarland uznali was. Gratuluję. :D
A dziękuje i fakt, mając zgodę już Santery, RON i Skarlandu, to jest spora szansa, że jednak RLS się znajdzie na Vaarlandzie. Na chwilę obecną 3/7 (jak nie bierzemy pod uwagę Rotrii, to wtedy 3/6) państw uznaje RLS, więc do wymaganej większości brakuje jeszcze dwóch państw (chyba, że nie wliczamy Rotrii, to tylko jedno państwo musiałoby jeszcze uznać RLS). :D
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2309
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: August von Hohenzollern »

Gratuluję dużych postępów w uznaniu RLS
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2600
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Friedrich von Baden »

Robert Drenin pisze: 05 lip 2023, 9:18
Friedrich von Baden pisze: 05 lip 2023, 8:50 Ekscelencjo, chyba się udało. Bo wszystkie 3 państwa wzięły i was poparły. Widziałem, że zarówno RON jak i Skarland uznali was. Gratuluję. :D
A dziękuje i fakt, mając zgodę już Santery, RON i Skarlandu, to jest spora szansa, że jednak RLS się znajdzie na Vaarlandzie. Na chwilę obecną 3/7 (jak nie bierzemy pod uwagę Rotrii, to wtedy 3/6) państw uznaje RLS, więc do wymaganej większości brakuje jeszcze dwóch państw (chyba, że nie wliczamy Rotrii, to tylko jedno państwo musiałoby jeszcze uznać RLS). :D
Tylko 3?
Jeśli poparła was Santera, RON i Skarland, to mi wychodzi że macie popracie 4 państw. Bo przecież my również was poparliśmy. Co prawda wszystko się opóźniło, bo źle wysłałem wiadomość drogą prywatną do Cesarza i nie doszła ona od razu, przez co tyle dni była cisza. Ot co się może stać gdy się jest nieuważnym. Cesarz miał realiozę, a ja zamiast do niego to wysłałem wiadomość do samego siebie i dziwiłem się, czemu Cesarz nie odpowiada... :lol: :lol: ;)
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Robert Drenin
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2023, 18:30

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Robert Drenin »

Friedrich von Baden pisze: 05 lip 2023, 9:54
Robert Drenin pisze: 05 lip 2023, 9:18
Friedrich von Baden pisze: 05 lip 2023, 8:50 Ekscelencjo, chyba się udało. Bo wszystkie 3 państwa wzięły i was poparły. Widziałem, że zarówno RON jak i Skarland uznali was. Gratuluję. :D
A dziękuje i fakt, mając zgodę już Santery, RON i Skarlandu, to jest spora szansa, że jednak RLS się znajdzie na Vaarlandzie. Na chwilę obecną 3/7 (jak nie bierzemy pod uwagę Rotrii, to wtedy 3/6) państw uznaje RLS, więc do wymaganej większości brakuje jeszcze dwóch państw (chyba, że nie wliczamy Rotrii, to tylko jedno państwo musiałoby jeszcze uznać RLS). :D
Tylko 3?
Jeśli poparła was Santera, RON i Skarland, to mi wychodzi że macie popracie 4 państw. Bo przecież my również was poparliśmy. Co prawda wszystko się opóźniło, bo źle wysłałem wiadomość drogą prywatną do Cesarza i nie doszła ona od razu, przez co tyle dni była cisza. Ot co się może stać gdy się jest nieuważnym. Cesarz miał realiozę, a ja zamiast do niego to wysłałem wiadomość do samego siebie i dziwiłem się, czemu Cesarz nie odpowiada... :lol: :lol: ;)
A, no cóż. Życie lubi czasem platać figle. Natomiast skoro Cesarstwo Niemieckie poparło lokację RLS, to mogę powiedzieć, że teoretycznie spełnione zostało minimum, o ile nie wliczamy Rotrii. Natomiast jeżeli byśmy faktycznie włączyli w to Rotrię, to Turetia zaczęła prowadzić kolejne Zgromadzenie i jednym z tematów, jakie mają poruszyć, jest również uznanie RLS. Więc jeżeli jeszcze Turetia uzna Republikę Ludową Szczęścia, to RLS oficjalnie znajdzie się już na Vaarlandzie. :)
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2600
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Friedrich von Baden »

Turetia nadal istnieje... :shock: :o
WOW. Ja już na nich dawno krzyżyk postawiłem. Zwłaszcza, że realioza, i chyba jeszcze ktoś ich tam o kloning oskarżył. Ale widać się jakoś utrzymali...
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Robert Drenin
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2023, 18:30

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: Robert Drenin »

Friedrich von Baden pisze: 05 lip 2023, 10:31 Turetia nadal istnieje... :shock: :o
WOW. Ja już na nich dawno krzyżyk postawiłem. Zwłaszcza, że realioza, i chyba jeszcze ktoś ich tam o kloning oskarżył. Ale widać się jakoś utrzymali...
Fakt, a nawet w sumie zdziwiłem się, że niektóre państwa jeszcze dobrze prosperują. Szczerze, to powiedziałbym, że Turetia bardzo świetnie prosperuje i nie mają raczej obaw o potencjalny zanik aktywności. Przynajmniej mam takie odczucie. A poza tym, to w sumie dziękuje za uznanie lokacji Republiki Ludowej Szczęścia. :D
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 2309
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Prośba o uznanie granic RLS

Post autor: August von Hohenzollern »

Popieram Ekscelencje, wg mnie Turetia ma się dobrze.
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pałac Cesarski”