Zdrastwujtie [+ również pytanie]

Tu możesz się przedstawić.
Awatar użytkownika
Robert Drenin
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2023, 18:30

Zdrastwujtie [+ również pytanie]

Post autor: Robert Drenin »

Zdrastwujtie Towarzysze!
Co prawda już się witałem, ale nie zaszkodzi drugi raz na nowym forum. Natomiast przede wszystkim chciałem zapytać się Towarzyszy o kwestię geograficzną, między RON, a Cesarstwem, ze względu że tworzę mod do Hearts of Iron IV, dotyczący mikroświata. Większość tutaj napisałem.
Natomiast do rzeczy i nie przedłużając, na discordzie UN, pisząc o postępach pracy, okazało się, że niektóre sytuacje na Pollinie nie są wyjaśnione, a potrzebne byłyby w tej sytuacji jej rozstrzygnięcie. Mianowicie tak jak jest to przedstawione na poniższym rysunku zrobionym przez Joahima:

Obrazek

Problem polega na tym, że przykładowo Warta decyduje się gdzieś zniknąć na granicy Niemieckiej. Toteż pomyślałem, czy nie poprowadzić tej rzeki po prostu wzdłuż granicy Niemiecko-Polskiej. Tylko wiadomo, nie chcę narzucać państwom ich układu geograficznego, toteż wolę się spytać o takie rzeczy, tym bardziej obie strony, bo w końcu rzeka ta stałaby się rzeką graniczną.
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 2599
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: Karlsruhe

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Zdrastwujtie [+ również pytanie]

Post autor: Friedrich von Baden »

Jestem przekonany, że jeśli chodzi o rozwiązanie w grze, to nic nie stoi na przeszkodzie aby Wartę poprowadzić do morza.

Przy okazji powiem, iż chętnie zagrałbym na takiej mapie. :)
Friedrich III., Großherzog von Baden, Herzog von Zähringen

Obrazek
Awatar użytkownika
Robert Drenin
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2023, 18:30

Re: Zdrastwujtie [+ również pytanie]

Post autor: Robert Drenin »

Friedrich von Baden pisze: 03 mar 2023, 18:16 Jestem przekonany, że jeśli chodzi o rozwiązanie w grze, to nic nie stoi na przeszkodzie aby Wartę poprowadzić do morza.

Przy okazji powiem, iż chętnie zagrałbym na takiej mapie. :)
To się cieszę, że doszliśmy do kompromisu. A przy okazji w ramach ciekawostki, to ja również nie mogę się go doczekać, toteż staram się robić go jak najszybciej, ale też na tyle, by odzwierciedlał w jak największym stopniu Mikroświat. A mówię w jak największym, bo niestety niektórych rzeczy nie można odzwierciedlić, chociażby ze względu na fakt utraty niektórych map dzisiejszych OBPP.
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”