Guten Morgen, Togoland! :) Sebastian Schulz schodzi na ląd.

Schutzgebiet Togo
Awatar użytkownika
Sebastian Schulz Stempel
Posty: 174
Rejestracja: 02 sie 2023, 1:08

Guten Morgen, Togoland! :) Sebastian Schulz schodzi na ląd.

Post autor: Sebastian Schulz »

Do portu na wybrzeżu Togo wpłynął po długiej podróży statek z metropolii. Na jego pokładzie znajdował się nowy zarządca kopalni Sebastian Schulz. Rejs upłynął mu bardzo przyjemnie dzięki nawiązaniu bliskiej znajomości z pewną atrakcyjną brunetką również płynącą do Togoland, by nieść pomoc medyczną tubylcom oraz żołnierzom i osadnikom w kolonii. Pocałował w okolicach ust śpiącą piękność w usta na pożegnanie po upojnej nocy, ostrożnie wstał z łóżka i zaczął zakładać rzucone na krzesło elementy garderoby. Musiał wyjść na pokład, by zapalić i przy okazji rozejrzeć się wokół. Był ciekaw, jak wygląda ten kolonialny świat w którym wykuwała się przyszłość Niemiec.
Nad tropikalnym morzem wzeszło już słońce i zaczęło się robić bardzo gorąco. Wokół statku kręciło się już o tak wczesnej porze mnóstwo małych miejscowych łodzi rybackich oraz dłubanek z miejscowymi oferującymi pasażerom na sprzedaż egzotyczne owoce.
Szykował się piękny dzień, pełen wrażeń. Herr Schulz musiał stawić się na lądzie do obowiązkowej kontroli dla osób przybywających na teren kolonii.
Awatar użytkownika
Sebastian Schulz Stempel
Posty: 174
Rejestracja: 02 sie 2023, 1:08

Re: Guten Morgen, Togoland! :) Sebastian Schulz schodzi na ląd.

Post autor: Sebastian Schulz »

Schutztruppen sprawdzali dokumenty podróżnych stojących w kolejce oraz ich bagaże. Herr Schulz miał czas, by przyjrzeć się pracy miejscowych afrykańskich dokerów wynoszących wielkie drewniane skrzynie z napisem Vorsicht! i oznaczeniami wskazującymi na to, że to własność Królewskiej Armii Saskiej. Sądząc po tonie głosów, pracujący Afrykanie męcząc się z wyładunkiem jego skrzyń mieli ustaloną opinię o przybyszach zza morza przypływających z wielkogabarytowymi ładunkami.
Wszystko będzie dobrze, byle tylko przejść kontrolę graniczną, pomyślał. Tam gdzie inni widzą trudności, ja widzę możliwości.
Awatar użytkownika
Sebastian Schulz Stempel
Posty: 174
Rejestracja: 02 sie 2023, 1:08

Re: Guten Morgen, Togoland! :) Sebastian Schulz schodzi na ląd.

Post autor: Sebastian Schulz »

Wyładunek wszystkich skrzyń i ludzi,wyglądających na byłych żołnierzy poszedł sprawnie i Herr Schulz razem ze swoimi własnymi pracownikami chroniącymi jego osobę udał się w podróz do swojej kopalni. (Witam, mam ograniczone możliwości zamieszczania postów,bo mój numer IP został ponownie uznany za bota!)... O_O Mam nadzieję,że ktoś coś z tym zrobi,bo ciągnę internet od brata ostatnio i może dlatego?!
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern Stempel
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 3228
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Guten Morgen, Togoland! :) Sebastian Schulz schodzi na ląd.

Post autor: August von Hohenzollern »

Czy nie trzeba wzmocnic oddziałow kolonialnych ?
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański Stempel
Generaloberst
Generaloberst
Posty: 3507
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: RON, Rotria
wyksztalcenie: doktor net

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Re: Guten Morgen, Togoland! :) Sebastian Schulz schodzi na ląd.

Post autor: Fryderyk Orański »

Sebastian Schulz pisze: 15 maja 2024, 15:48 Wyładunek wszystkich skrzyń i ludzi,wyglądających na byłych żołnierzy poszedł sprawnie i Herr Schulz razem ze swoimi własnymi pracownikami chroniącymi jego osobę udał się w podróz do swojej kopalni. (Witam, mam ograniczone możliwości zamieszczania postów,bo mój numer IP został ponownie uznany za bota!)... O_O Mam nadzieję,że ktoś coś z tym zrobi,bo ciągnę internet od brata ostatnio i może dlatego?!
Generalnie ustawienie by forum sprawdzało czy użytkownik korzysta z IP zarejestrowanego na jakiejś liście z takimi adresami IP spamerskimi to było wyłączone z tego co pamiętam. Więc czemu tak się stało to nie wiem.
Może to wina VPN, a może ma szanowny jakieś szemrane działalności jako spamer... :lol:
/-/ Sanctitas Vestra Albertus
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae

Obrazek
Awatar użytkownika
Sebastian Schulz Stempel
Posty: 174
Rejestracja: 02 sie 2023, 1:08

Re: Guten Morgen, Togoland! :) Sebastian Schulz schodzi na ląd.

Post autor: Sebastian Schulz »

No tak, ale to było związane z poprzednim telefonem i obecnie problem w ogóle nie występuje XD Wszystko dobre, co się dobrze kończy :))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Togoland”