Guten Tag meine Deutsches Kaiserreich !
- Elisa von Rosmariner
- Posty: 2
- Rejestracja: 19 mar 2026, 20:26
- wyksztalcenie: Polityk, Ekonomista
Guten Tag meine Deutsches Kaiserreich !
W tym ja jestem tutaj nowa w tym kraju, ale już znam historię całych Niemiec bo w realu się interesuję Niemcami od czasów prehistorycznych do współczesność i w tym znam historię Austro-Węgier także, w tym jak Austria się przyłączały do III Rzeszy. W tym ja byłam na urlopach w Niemczech w realu.
- August von Hohenzollern • Stempel
- Feldmarschall

- Posty: 3228
- Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20
-
Odznaczenia Pruskie
Odznaczenia Bawarskie
Odznaczenia Saskie
Odznaczenia Wirtemberskie
Odznaczenia Badeńskie
Re: Guten Tag meine Deutsches Kaiserreich !
Serdecznie witam szanowna Pania.
Nasze Cesarstwo jest troszke inne od realnego, ale to nie znaczy ze gorsze.
Zapraszam do zwiedzenia Niemiec i osiedlenia sie u nas.
Mamy góry i doliny, morze i jeziora, co dusza zapragnie
Nasze Cesarstwo jest troszke inne od realnego, ale to nie znaczy ze gorsze.
Zapraszam do zwiedzenia Niemiec i osiedlenia sie u nas.
Mamy góry i doliny, morze i jeziora, co dusza zapragnie
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
- Elisa von Rosmariner
- Posty: 2
- Rejestracja: 19 mar 2026, 20:26
- wyksztalcenie: Polityk, Ekonomista
Re: Guten Tag meine Deutsches Kaiserreich !
W tym macie serwer na discord no te Cesartwo Niemieckie?August von Hohenzollern pisze: ↑20 kwie 2026, 20:43 Serdecznie witam szanowna Pania.
Nasze Cesarstwo jest troszke inne od realnego, ale to nie znaczy ze gorsze.
Zapraszam do zwiedzenia Niemiec i osiedlenia sie u nas.
Mamy góry i doliny, morze i jeziora, co dusza zapragnie
- Fryderyk Orański • Stempel
- Generaloberst

- Posty: 3507
- Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
- Lokalizacja: RON, Rotria
- wyksztalcenie: doktor net
-
Odznaczenia Pruskie
Odznaczenia Bawarskie
Odznaczenia Saskie
Re: Guten Tag meine Deutsches Kaiserreich !
Witamy serdecznie w Cesarstwie NiemieckimElisa von Rosmariner pisze: ↑20 kwie 2026, 21:59W tym macie serwer na discord no te Cesartwo Niemieckie?August von Hohenzollern pisze: ↑20 kwie 2026, 20:43 Serdecznie witam szanowna Pania.
Nasze Cesarstwo jest troszke inne od realnego, ale to nie znaczy ze gorsze.
Zapraszam do zwiedzenia Niemiec i osiedlenia sie u nas.
Mamy góry i doliny, morze i jeziora, co dusza zapragnie
Serwer discord jest, choć praktycznie wiele się tam nie dzieje. Aktywność dzieje się na forum. Serwer DC tylko w razie czego ułatwia znalezienie potencjalnie obywatela CN na discordzie by móc mu coś napisać.
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae
