Życie w Kamerunie

Deutsch-Kamerun
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański Stempel
Generaloberst
Generaloberst
Posty: 3506
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: RON, Rotria
wyksztalcenie: doktor net

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Re: Życie w Kamerunie

Post autor: Fryderyk Orański »

Wszelką narrację w kamerunie możemy zrobić, ale to najlepiej jutro, albo pojutrze bo obecnie jestem poza domem. Wtedy pomysle o fabularnym, narracyjnym ugryzieniem tego tematu.
/-/ Sanctitas Vestra Albertus
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kamerun Niemiecki”