Deutsche Schiff- und Maschinenbau Weser

Freie Hansestadt Bremen
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański Stempel
Generaloberst
Generaloberst
Posty: 3507
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: RON, Rotria
wyksztalcenie: doktor net

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Deutsche Schiff- und Maschinenbau Weser

Post autor: Fryderyk Orański »

Obrazek

Deschimag AG Weser to niemiecka stocznia okrętowa powstała w 1843 roku. W roku 1926 została połączona z kilkoma innymi stoczniami, tworząc w ten sposób Deutsche Schiff- und Maschinenbau (Deschimag), w której zajęła kluczową pozycję. Stocznia AG Weser odegrała także kluczową rolę w niemieckiej produkcji okrętowej w trakcie I wojny światowej. Obecnie stocznia boryka się z pewnymi problemami jak brak zamówień, problemy finansowe, braki kadrowe.
Obrazek
/-/ Sanctitas Vestra Albertus
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brema”