Ponowne powitanie

Tu możesz się przedstawić.
Awatar użytkownika
Karl von Wettin Stempel
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 1158
Rejestracja: 27 wrz 2022, 19:54
Lokalizacja: Drezno
wyksztalcenie: mgr.net.prawa

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Ponowne powitanie

Post autor: Karl von Wettin »

A gdzie tam. Cieniutka książeczka (samo KPA z PPSA-to obejmuje przedmiot) na 600 artykułów. A tak uwala studentów. No chyba że doda się kilka innych ustaw typu o egzekucji administracyjnej. Wtedy się może uzbierać. KPC (procedura cywilna-można się pogubić w tych wszystkich) to rzeczywiście wielki tom sam w sobie.
Karl II,
v G.G. König von Sachsen
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach
Herzog von Sachsen-Meiningen, Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg und Gotha
Fürst von Waldenburg
Landgraf von Thüringen
Markgraf von Oberlausitz,
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern Stempel
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 3226
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Ponowne powitanie

Post autor: August von Hohenzollern »

A może inni Panstwo pochwala sie jak jest lub było na studiach
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Hugo de Payns
Posty: 488
Rejestracja: 29 wrz 2022, 19:11

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Ponowne powitanie

Post autor: Hugo de Payns »

Witam serdecznie Wszystkich Mieszkańców
przybyłem na zaproszenie Jego Cesarskiej Mości i postaram się, w miarę moich sił, których mam mało, dziać w Cesarstwie
Wielki Mistrz Zakonu Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona

Obrazek
Awatar użytkownika
August von Hohenzollern Stempel
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 3226
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:20

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Ponowne powitanie

Post autor: August von Hohenzollern »

Witam Wielkiego Mistrza
Cieszę się z przybycia do Cesarstwa
JCM August von Hohenzollern
z łaski Bożej cesarz niemiecki, król Prus, etc... etc...
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański Stempel
Generaloberst
Generaloberst
Posty: 3506
Rejestracja: 25 wrz 2022, 20:19
Lokalizacja: RON, Rotria
wyksztalcenie: doktor net

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Re: Ponowne powitanie

Post autor: Fryderyk Orański »

Hugo de Payns pisze: 25 lip 2025, 16:58 Witam serdecznie Wszystkich Mieszkańców
przybyłem na zaproszenie Jego Cesarskiej Mości i postaram się, w miarę moich sił, których mam mało, dziać w Cesarstwie
Witamy serdecznie w Cesarstwie Niemieckim. A jak mają się sprawy w Ziemi Świętej? :)
/-/ Sanctitas Vestra Albertus
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae

Obrazek
Awatar użytkownika
Karl von Wettin Stempel
Feldmarschall
Feldmarschall
Posty: 1158
Rejestracja: 27 wrz 2022, 19:54
Lokalizacja: Drezno
wyksztalcenie: mgr.net.prawa

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Ponowne powitanie

Post autor: Karl von Wettin »

Każda aktywność jest cenna, Mistrzu.
Karl II,
v G.G. König von Sachsen
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach
Herzog von Sachsen-Meiningen, Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg und Gotha
Fürst von Waldenburg
Landgraf von Thüringen
Markgraf von Oberlausitz,
Awatar użytkownika
Hugo de Payns
Posty: 488
Rejestracja: 29 wrz 2022, 19:11

Odznaczenia Pruskie

Odznaczenia Saskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Ponowne powitanie

Post autor: Hugo de Payns »

Powoli, powoli może i dotrę do Ziemi Świętej
Wielki Mistrz Zakonu Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona

Obrazek
Awatar użytkownika
Karol Józef Wittelsbach Stempel
Generalleutnant
Generalleutnant
Posty: 927
Rejestracja: 26 wrz 2022, 19:30
Lokalizacja: Monachium

Odznaczenia Bawarskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Ponowne powitanie

Post autor: Karol Józef Wittelsbach »

Witam ponownie Wielkiego Mistrza w naszym cesarstwie. :)
Karol Józef
z łaski Bożej król Bawarii,
hrabia palatyn Renu,
książę Bawarii, Frankonii i w Szwabii


Obrazek
Awatar użytkownika
Sebastian Schulz Stempel
Posty: 174
Rejestracja: 02 sie 2023, 1:08

Re: Ponowne powitanie

Post autor: Sebastian Schulz »

Witamy w naszym Cesarstwie! :)
Nie ma to jak przeczytać kogoś post miesiąc później, czy to Wielkiego Mistrza czy szlachetnego Króla Bawarii! :) ;)
Możliwe, że zapukam do kilku koronowanych głów, w tym do Jego Cesarskiej Wysokości z prośbą o pomoc w realizacji wyprawy naukowo-wojskowo-kolonizacyjnej na morza południowe :D
Za Cesarstwo Niemieckie, nad którym nigdy nie zachodzi słońce! ;)
Awatar użytkownika
Karl von Württemberg Stempel
Generalmajor
Generalmajor
Posty: 320
Rejestracja: 06 maja 2024, 19:46
Lokalizacja: Wirtembergia

Odznaczenia Wirtemberskie

Odznaczenia Badeńskie

Re: Ponowne powitanie

Post autor: Karl von Württemberg »

Za Cesarstwo!

Karl von Württemberg
Król Wirtembergii

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”